panenka

Zrychlení počítače

Dorý den včera jsem se dozvěděla od známého že program WINSPEED".Je prý na zrychlení počítače máte s tím někdo zkušenosti?děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

WinSpeed: Nenaleťte podvodníkům!
rady a návodyVložil Michal Politzer, 19. března 2010 – 15:13

Různých podvodníků je na internetu velmi velmi mnoho. Pokud jste se s nimi ještě nesetkali, měli byste se mít na pozoru, protože snah o vylákání peněz z vašich peněženek neustále přibývá. Bohužel i web MojeWindows.cz usnadnil jedněm takovým podvodníkům život nabízením neexistujícího programu.

Na stránkách MojeWindows.cz se zobrazují reklamy prostřednictvím sítě reklam firmy Google. Jedna z reklam je na program WinSpeed, slibující zrychlení počítače. Najdete jej na stránce www.WinSpeed.cz. Nicméně pozor, pokud si stáhnete instalátor a spustíte jej, budete vyzvání k zaplacení 99 Kč.

Pokud namítnete, že to není za program mnoho a zaplatíte, instalátor vám skutečně nainstaluje program na zrychlení počítače – není to ale žádný WinSpeed, ale obyčejný freewarový CCleaner.

Tedy – obyčejný podvod, který z vás vyláká 99 korun. Firma sídlí v Lichtenštejnsku, takže prakticky nemáte šanci se domoci čehokoli. Způsobená škoda je malá, takže ani nemá smysl se s ní obracet třeba na Policii.

Takže si zkrátka jen dávejte pozor a pokud něco kupujete, ověřte si dopředu, že víte co kupujete, od koho to kupujete a za jakých podmínek.

A všem čtenářům, kterým se reklama na WinSpeed objevila na těchto stránkách, se omlouvám – už jsem její zobrazování zakázal.

Zdroj: http://www.mo­jewindows.cz/win­speed-podvod

Další odpovědi
rynek878

„cituji“,
Ahoj všem,
tak jsem si prve stáhl z této stránky www.winspeed.cz … program WinSpeed, který slibuje zrychlení pc, vyčistění redistrů apod. Stálo mě to 2 SMS. Po vložení kodů se nainstaloval program Ccleaner, který dávno používám.
více zde:

Zdroj: http://jnp.zi­ve.cz/upozorne­ni---winspeed

NickD

Jak tady už zaznělo.Jednoduchý program na údržbu a zrychlení PC je CCleaner.Navíc je česky a zdarma!
http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/
Samozřejmě je i spoustu dobrých placených programů.