norek

Jak upozornit na podvodnici na internetu?

Naletěla jsem podvodnici,za­platila jsem za zboží a ona nereaguje.Kam to umístít na internetu,aby si to přečetlo co nejvíc lidí.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zřejmě na ty stránky ze kterých jste zboží koupila

Další odpovědi
Miroslavst

Záleží na tom, kde jsi nakoupila, pokud třeba na aukru, tak dej do komentáře. Jinak by mohla být u prodejce nějaká diskuze, ale nevím.

Elk

Pokud je to větší částka, tak na policii, jinak jak již bylo řečeno na stránkách nákupu, nebo to obrečet a poučit se. P.S. Zdaleka nejste sama – vím o čem mluvím.