Jak zrychlit počítač?

je možné ve složce C windows\perfekt odstranit tyto soubory v návodu jak zrychlit počítač je uvedeno start-spustit-regedit a proklikat na HKEY LOCAL MACHINE\SYSTEM\Con­trolSet001\Con­trol\Sesion Manager\Memory­Management\Pre­fetechParametes a zmenit dword hodnotu EnablePrefeteher z 3 na 5 a v složce windows\Prefetech smazat její obsah je možné toto provést a tuto složku podle návodu odstranit a zda dojde k zrychlení počítače

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jo, regedit to je dobrá věc. Ale jen pro ty, kteří tomu rozumí.
Jinak se ti stane, že honem rychle budeš muset instalovat nový systém, jak se ti to rychle pose…re
Být tebou, tak do regeditu v žádném případě nezasahuj, pokud tomu nerozumíš.

Další odpovědi
led

Laik by sa do regeditu nemal púšťať ani podľa návod. Radšej by som to zverila človeku, ktorý vie čo robí. A hlavne register zazálohuje ešte pred tým. Taký zablokovaný Windows nie je nič príjemné.

jendahun

Glary Utilities.

Elk

Ze stahuj si nainstalujte tyto dva programy a to Vám hodně zrychlí a vyčistí počítač.
Ccleaner a Advanced SystemCare Profesional.
Mám je a jsem naprosto spokojen.