hubickova

Zrušení trvalého příkazu

Jak mám zrušit trvalý příkaz v ČSOB internet bankovnictví?Splát­ka je vždy k 15 dni v měsíci a potřebuji ho ukončit.Ale mně to nejde…co dělám špatně?Musím jít do banky a tak to zrušit?Nebo mám počkat až zase do dubna,jelikož v březnu platba odešla.

Nejlepší odpověď
pusinka50

V mé bance mám na stránce trvalého příkazu, který si rozkliknu, aby se mi celý kompletně zobrazil, dole pod stránkou zobrazenu možnost „zrušit“. Na to kliknu a zruším trvalý příkaz

Další odpovědi
bolak

Mrkni se tady > http://www.po­radte.cz/spolec­nost/18988-zruseni-trvaleho-prikazu-csob.html

Ale honem honem, dokavaď tu ta poradna je, nebo ti to bude hlásit chybu 404 ;)
Doplňuji:
Jinak sem řešil nedávno podobnej problém s komerční bankou, potřeboval jsem to zrušit, ale pořád dokoloa mi to psalo že to lze zrušit až po příští platbě, což je mi k ničemu, já to potřeboval hned. Ale upravit to normálně šlo, takže sem to nakonec udělal tak, že jsem příští platbu nastavil na leden 2020 :) do tý doby snad kb něco vymyslí…

Drap

Musí to jít i přes internet. Jak ale přesně udělat u ČSOB nevím. Používám jinou banku.

anonym

Mám poštovní spořitelnu a ta pod ČSOB patří. Mělo by to být tedy podobné. Když najedete do trvalého příkazu, zak tam máte možnosti zobrazit, změnit, zrušit. Kliknete na zrušit a potom musíte sjet dolů na stránku a odeslat příkaz do banky. Je třeba vyčkat na kód, ten vyplnit dolů do formuláře a odeslat.