Hykam

Musím při změně banky kontaktovat odesílatele plateb, aby je odesílali na nový účet?

Musím při změně banky kontaktovat odesílatele plateb, aby je odesílali na nový účet, nebo jsou příchozí platby na starý účet nějakým způsobem přesměrovány na nový?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nejsou přesměrovány. Platební informace nejlépe v předstihu oznam všem plátcům.

Další odpovědi
gecco

WTF??
😉
Jistěže si musíš zařídit změnu účtu u všech, kdo ti posílají platby – vlastně nemusí… Jim se peníze vrátí a ty se k nim dostaneš,po ugencích, tak měsíc nato, možná…
To je OK, ne??

led

Platby sa presmerovávajú jedine u platného účtu po dohode s bankou. Platená služba

1 – zriadite si nový účet
2 – oznámite platiteľom zmenu účtu a jeho číslo ku dňu: xx.xx.xxxx
3 – aspoň na dve-tri platobné obdobia si podržíte starý účet a až potom ho zrušíte