Avatar uživatele
Filip84

Zobrazuje se vám tato otázka, ve formě ankety, korrektně?

Nebo vám rovněž hlásí „server error“?

Pokud korrektně, prosím, jen zaklikněte možnost „ano“, pokud ne, prosím, napište to k mé předchozí otázce do diskuse.

Poněvadž u Šaškovy otázky ve formě ankety se mi zobrazuje „server error“, přesně tak, jak je to na fotu, co jsem přidal k předchozí otázce, sedm členů už na tu otázku odpovědělo, že se jim to rovněž takto („server error“) zobrazuje, avšak od rána se, u té Šaškovy otázky, zvýšil počet odpovědí ze 3 na 6, nicméně, já vidím pořád jen to „server error“ a jednu odpověď.

5. prosince 2022, 5:20 PM, tj. cca 24 hodin po zadání otázky:

Vidím všecky odpovědi, a zdá se, že stejný problém, jako já, měli všichni, s výjimkou aliendrone, Drapa a Pankráce.

Mravenec, jak je možné, že tu máš jenom jednu odpověď!? To Ti nemůžu dát dva palce, jako, to dojebali celé – emotikony, ankety, a Tebe u toho, jsi se „svezl“, nebo co!?

Já jsem to už psal: zkoušel jsem to na Microsoft Edge, Internet Exploreru a Opeře, a k tomu na terminálu na Opeře Mini. Všude to samé. Malvína psala, že na Safari to taky nejelo, no a Mravenci to nejelo na Safari & iNáboženství. Co vám to jelo: na jakém prohlížeči?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Mravenec, penny21, smaragd22 před 516 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ne

https://ctrlv­.cz/Xe9z
https://ctrlv­.cz/ZO0f

A takhle vudum každou anketu. Nelze sjet níž, nevidím tedy žádnou odpověď, prostě nic.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Ne

Včera jsem svou odpověšď vůbrec neviděla, nešlo vůberc stárnku posouvat. . Zřejmě admin něco upravil, takže po jeho zásahu s nejen moje odpověď objevila.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ano

ANO, nevidím prozměnu ty nové možnosti smajlíků atd. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne

Vidím to jako ty- jedna odpověď a dále server error. Teď jde o to, jestli uvidíš tu mou, nebo – server error

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Ne

vidím jen Rokia + ERROR

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Ne

internal error!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pankrác

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano

Před nedávnem to blblo i u mně, zdvojovalo to otázky, ale už je to v pořádku.;-)

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano

url https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-ma-svuj-puvod-oznaceni-kancelarska-krysa-co-ma-krysa-spolecneho-s-kancelari
Hrubé písmo
Kurziva
vzorec ^x2
index _x2
úsmev 🙂
znaky €→™

dodatočné doplnenie po prvom odoslaní odpovede

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Vloženie do diskusie po odpovedi a jej doplnení.

Vyzerá to tak, že → chyba je inde a nie v programe
🙂:-P:-D

preto, než na niekoho ukážete prstom, overte si, či ním nenarazíte do nevideného skla.

Avatar uživatele
led

Pokiaľ chcete robiť emotikony a smajlíky, nechajte medzi nimi aspoň 1 prázdnu medzeru 🙂 😄 😁

Avatar uživatele
Filip84

Jakože napíšu-li text a nenechám za ním mezeru?:-) Takto? Sorry, ale to je na palici, to raději budu psát bez nich.

Avatar uživatele
led

Žiaľ, nie všetky internetové stránky sú ošetrené voči, jemne povedané „nesústredeným“ úžívateľom.
Filip84, ja som písala:
nechajte aspoň 1 prázdnu medzeru, nie nenechajte medzeru.

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> NNN! Mně to šlo správně je NAPOPRVÉ, po odeslání odpovědi už NEŠLO (ani se mi má odpověď nezobrazila, natož aby hi šlo editovat či jen napsat do diskuze). Což jsem obratem dal najevo vlastním dotazem. 😉 🙂

Avatar uživatele
Filip84

Jo, ještě Rokiovi to jelo správně. Ale tak, když je Rokio admin, že?

Avatar uživatele
Malvína

Mně už to jde.

Nový příspěvek