cappuccino

Znate zarikavace psu Cesara Millana?

Je uzasne pozorovat, jak snadno si poradi s problematickymi psy. A jeste uzasnejsi je jeho psi farma, kde psy cvici.
Pod jeho vedenim se zda, ze vychova psu je uplna hracka!!

Odpovědi
Drap

Neznám

aliendrone

Ne, jsem kočičkář. 🙂

zjentek

K čemu je dobré o něm vědět? Přece výchova psů JE hračka! Tam stačí nebýt debil (chápej jako povýšený nad psem) no a výchova pak jde doslova sama. I to zaříkávání, nebo zapřísahání, nebo co. 😮

Savier

Chtěl bych ho znát osobně. Alespoň by naučil mojí neposlušnou jorkšírku jak se chovat…

Jiříková

ÚVĚR BEZ PODVODU
Rychlá pujcka – prímý investor 50.000Kc až 60,000.000Kc. Pujcte si ješte dnes bezkonkurencní služby pro zamestnance, duchodce, osvc, dpp, úp. Peníze cerpáte okamžite. Jednoduché podmínky, Jasná smlouva Pro bližší informace volejte: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+4207042077­35

cappuccino

@Savier: kdyz si na Youtube vyhledas nejaka videa, jiste se dozvis, co delas spatne! Vetsinou je chyba v nas v lidech!

Savier

Děkuji.

cappuccino

@zjentek: Hracka to asi neni, kdyz si prave kvuli lidske neznalosti a neporozumeni svym mazlickum jsou lide jako Cesar Millan schopni si na tom zalozit byznys.
Na Youtube najdes desitky podobnych videi:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vLzVet_58Uc