Avatar uživatele
Rokio

Znáte vy osobně nějakého muslima nebo jste se alespoň setkali s člověkem vyznávajícím toto náboženství?

Já osobně žádného muslima neznám, ale už jsem pár muslimů potkal a všichni to byli lidé, kteří byli k nerozeznání od ostatních lidí, pokud vynechám jejich šat.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Slecna 007

Jo, proč?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Všichni lidé jsou si podobní, a šaty nejsou to rozhodující. Záleží při jaké příležitosti se s daným člověkem potkám. Dav rozvášněných muslimů, který pronásleduje nevěřícího, že vstoupil do Mekky a dav vrchních pronásledujících Josefa Abrháma ve filmu Vrchní prchni jsou skoro podobné situace, ale každá může skončit jinak.
Poznal jsem pár arabsky mluvících studentů, ale o těchto věcech se nemluvilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Potkáš jich plno, například Turci prodávající kebab. Pokud nemá pivo tak je pravděpodobné mus­lim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Jo, seděla vedle mně v letadle mladá muslimka v tom jejich mundůru a pustila mě k okýnku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Mám bohaté zkušenosti, mají naprosto jiné zvyky i mentalitu, ani asimilací to nemizí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zett

Ano potkala. Na základní školu chodila a stále chodí dívka která s rodinou vyznávají toto náboženství. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
independent

Jo znám osobně, je ze Saudské arábie, přijel sem do Karviné se léčit v lázních a zůstal tu, už je tu 5 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

V jednom z minulých zaměstnání jsem měl kolegu z Pákistánu. Ale příliš nábožensky horlivý nebyl, české holky ho zajímaly rozhodně víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Neznám.
Víru i náboženské vyznání považuji za soukromou věc,
nikoho se na ně neptám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Znám dost lidí, je možné, že některý z nich je muslim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek