Znáte tento projekt?

Demagog.cz
Doplňuji:
Já se přiznám, že sama jsem na něj narazila náhodou a před chvilkou,
tak mě zajímaly zkušenosti jiných! :))

Nejlepší odpověď
www

Znám a občas využiji. Tuším, že s tím začali nějací študáci.

Další odpovědi
beer

Ano, znám. Občas nakouknu jak kdo kecal – tedy lhal.

odpomass

Ano. Odhaluje lživé a pravdivé výroky jednotlivých politiků. Je dobré se tam podívat, pokud chce mít člověk lepší představu o tom či onom člověku…

Matthew

No, teď už ANO :)

Lucijej

Četla jsem o něm v článku ohledně dizkuse prezidentských kadidátů.

Funna

jak mám odpovědět ne, když jsi mne touhle otázkou přinutila zjistit wocogou? .-)