adik97

Je web s placenými tipy http://www.cz-tip.cz/klientska-sekce/tipy/ důvěryhodný?

Nejsou to podvodníci? Je to důvěryhodný veb??

Odpovědi
Mc Merkurion

… pokud se nepletu, sportovní výsledky nejsou většinou známy dopředu, jestliže se ale dá koupit zápas, dá se jistě koupit i informace o výsledku … ale čím více se pohybujeme mimo zákon, tím je menší šance na zákonné vymáhání plnění … a jestli je ten web důvěryhodný a oni nejsou podvodníci ??? … pak mohu s určitostí říct, že NE !!! … jsou to jen dobří vykukové, kteří se snaží zaplnit již už tak obsazený gemblerský trh službou, která tam evidentně chybí, jsou jako faráři: taky slibují nemožné, sladký život a ráj, a když se najde dost hlupáků, co jim bude věřit, budou se mít dobře (vykukové samozřejmě) … on se vážně najde člověk, který tomu věří ???

ivzez

Ne, není to důvěryhodný web.
Prodej tipů, ke kterým může každý dojít zadarmo
sám, podle mne není seriózním podnikáním.

Jestli chcete vyhazovat peníze, vsaďte je na své tipy.

Klaproth

Ano, svou důvěryhodnost dokazují tím, že na webu neuvádějí žádný kontakt na provozovatele.