Znáte prosím Vás název filmu? Končí útěkem pronásledovaného muže do moře, kde následně umírá. Najede na něj parník.

Film je nejspíše dějově z 19. či 20. století, příběh o pronásledovaném zarostlém muži, děj se odehrává nejspíše ve Skotsku. Na konci filmu je muž pronásledován policií, muž utíká do moře a umírá, protože je namotán na kolo zaoceánského parníku. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
hapiky

Název filmu neznám, ale vím, že se něco podobného stalo v Mělníku, tam jeden zarostlý muž vystrčil zadek proti parníku.

Mc Merkurion

… ptáš se již potřetí, a stále nemáš odpověď … z toho snad jasně plyne, že zde odpověď nenajdeš …