Avatar uživatele
ReHu

Znáte osobně některé zdejší tazatele?

Pouze chci tímto dát na vědomí, kdo jste znal Briketku, že již není mezi námi.
Po několikaměsíčním boji odešla a už ji nic netrápí ani nebolí 😥🩶

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, Drap, jirka F, Tonda Káňa před 14 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

To je mi moc líto, Briketku jsem osobně poznal během svého pobytu v Pardubicích na soutěži, pak jsme se viděli ještě jednou…
Osobně jsem poznal ještě Dr.Axla a samozřejmě znám uživatelku RyuzakiKate (je to moje sestra).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pouze z občasného písemného kontaktu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Briketky je mi líto, ať je jí země lehká. Osobně zde nikoho neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nemám takovou potřebu, ani žádný důvod. Je to jen poradna, žádný „babinec“.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

COŽE??? 😵 A co kočandy chundelatý? Kdo pečuje? 😮

Filip, u tebe se úzkostně dramaticky inhiboval fyzický vývoj tudíž pravděpodobně podle teorie, dle které příroda přispívá zániku fyzična a rozvoji duševna, si tady paradoxně hraješ na rozvinutějšího, přičemž IMHO seš jen nedomrd. Eh… Bláznivá příroda a její nevyzpytatelné hříčky 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Briketku jsem znala z písemnéjho kontaktu. Vím, že byla nemocmná.

Scházela jsem se s jednou iuživatelkou, , bylasze sousedního města, jmenovala s e, Jana, Nick jsem zepaomnla. Zřejmě se se odstšhovala a na Odp. nechodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Ne, mám to stejně, jako elkon, je to, asi, tím, že nemám úzkostnou citovou vazbu, jako většina lidí u nás. Lidé s úzkostnou citovou vazbou, a s nezvládnutým úzkostně inhibovaným temperamentem k tomu, akorát kušní, otravují a komplikují Luft všem kolem sebe. 😅

Briketku jsem neznal ani odsud.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ne, ani jednoho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Neznám, ale rád bych poznal Filipa84 👊😎👊

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

quentos: RyuzakiKate je Tvá sestra!? 😳 Škoda, že nechodí častěji: byla s ní príma řeč, mezi „barony“ a „komtessami“ se neztratila! 😅

Prosím Tě, kdo je to ten „Dr.Axl“, když ho znáš in personam? Ale mi by to bylo vcelku jedno, ovšem pár 🤪 mi tu napsalo, že jsem „Dr.Axl“, no tak proto bych rád věděl, kdo že to, vlastně, jsem, víš? 😀😅😂

Avatar uživatele
quentos

To souhlasím :{)> Vyřídím, potěší ji to… :{)>
Dr. Axl je/byl jeden (pře)aktivní pražský důchodce, který byl kdysi adminem požádán, aby na Odpovědích „udělal pořádek“. Jenže to s tím „pořádkem“ poněkud přehnal, vedl si seznamy o tom, co kdo dělá, odkud je a málem kdy chodí na záchod, mám(e) pocit, že byl „trochu“ paranoik. Ty jeho reinkarnát určitě nejsi, máte úplně jiný styl (vyjadřování a tak vůbec)…
No, že ho „znám“ … viděli jsme se jednou a stačilo :{D> šli jsme pak ve třech na večeři s jedním spoluhráčem z východočeského scrabblového týmu a ten z něj nemůže doteď (a to už je to asi 15 let) :{D> … občas si dodnes rejpne „Budeš tam zas mít toho svýho kámoše? Ten byl hroznej, hubu nezavřel…“
Obzvlášť mě Dr.Axl namích zklamanou hláškou „já myslel, že budeš normální…“ – twl, wtf? Ať definuje normální“…

Avatar uživatele
annas

Musím opravit quentose. Dr. Axl se jim sám nabídl, ale ing. Štípek, tehdejší šéf Odpovědí, ho odmítl. Vím to přímo od něšho.Uvědomil si, co to bylo za člověka. Nakonec za urážky dostal BAN, ale vrátil se pod jiným profilem, opět musel odejít. Měl zde několik spojenců, kteří se s ním spojili a uráželi. ostatnío a přikazovali, kdo má komu dávast body.

Podle informací n a FB to vypadá, že asi před 2 či 3 roky zemřel.

Avatar uživatele
Filip84

quentos: Jestli admini požádali nějakýho důchodce, aby tu zrobil Ordnung … Tak jim jebe! 👌😅 By potřebovali pořádně „po kulách“, aby si vážili dobrýho bydla – víš co! 👌😅 Já bych mu dal „sodu“, by mu tu důležitost měli zdanit a hotovo! 😎😂 No ale to: on ten oučet tu není, jakože asi byl odejit (nebo byl se mu přihozen ouraz 🤷‍♀️), nebo tak něco, protože jeho příspěvky tu jsou – to poznáš, to není problém dohledat, stačí hledat „Dr.Axl odpovedi.cz“, ovšem ty odpovědi jsou pod „anonym“, a ten oučet je černej – předpokládám, že ten oučet byl odstraněn administrací.

JJ, ségru pozdravuj, ať se taky přijde podívat mezi lidi, jak tady „baroni“ perlí – víš jak! 👌😅🙈

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Filipe84, ty jsi asi úplný Übermensch, že? Ty jsi z principu neurazitelný, nemáš city, ty si asi nadčlověk, že?

Je mi tě líto…

Avatar uživatele
df

Ty lituj hlavně sám sebe. On nemůže za to, že jsi o několik úrovní níže. To je tvůj problém

Avatar uživatele
Tonda Káňa

A jak jsi na to příšel? Ty mně snad znáš osobně? Ne, neznáš. Sice mám jen účňák, ale soudě dle odpovědí Filipa84 a tebe mám pocit, že můj intelekt je vyšší než váš.

Aspoň nevěřím ezopíčovinám typu astrologiem, že… 🤪🤪🤪 Ne, každý kdo má selský rozum, ví, že je to blbost. Ty ho ale nemáš, proto jsi hloupý 👍🤣

Avatar uživatele
Filip84

df: Zmetek závidí, nic víc! 🤷‍♀️ Tož, klasický sociopat: snažil se mi lézt do řiti, ale to nezabralo. Tak zkouší útočit – jako aevul, jako rrihamirek1, teďka jako Tonda Káňa. Nic nového pod sluncem! 😅

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Mně by, ty blbečku, zajímalo, jak jsi si vyfabuloval, že jsem troll a že jsem zjentek a další? Protože pochybuji že máš nějaké důkazy, prostě se ti někdo nelíbí a hned ho bereš za trolla, i když ten člověk žádný troll není.

Pouč mě, dokaž, že jsem multitroll, možná se dozvím že mám víc než jeden účet a ani o tom nevim 😂😂😂

Hodně štěstí při shánění „důkazů“ 🤪🤪

Avatar uživatele
Filip84

Káně: Lenka dodala do skladu nejen prospekty na kajaky.😂😂😂

Avatar uživatele
Tonda Káňa

🤪🤪🤪🤪🤪

Avatar uživatele
Filip84

Portez ce vieux whisky au juge blond qui fume!

Avatar uživatele
zjentek

Kurwa… Zmetka si vůbec neber do huby, hovado mamrdí!

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Ser na něj, je to kokot…

Avatar uživatele
zjentek

NE! To by šlo o potupu všech kokotů!

Nový příspěvek