Reganois

Znáte někoho ve svém okolí, kdo má „cenosillicafóbii“?

Zaslechl jsem to v pořadu „Máme rádi Česko“. Jedná se o strach z prázdné sklenice piva.

Nejlepší odpověď
Ametyst

V životě jsem to neslyšela. Koukám, že diagnóz přibývá, a bude hůř. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Šmánkote, já myslel, že je to nějaká sprosťárna 😊. No, znal jsem jednoho pivního borce, který si objednával rovnou dva půllitry, možná že to byl právě tento případ. Lil to do sebe jako jalůvka a byl nešťastný, že musel potom často odbíhat na WC a měl přitom strach, že mu z toho půllitru mezitím vyskáčou opice.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.