xCarriex

Znáte někdo ZYN, nebo LYFT?

Jsou to nikotinové sáčky bez tabáku, které se dávají do pusy. Má to být nástupce žvýkacího tabáku. Výroba ve Švédsku, to mě trochu uklidňuje. :D Na internetu ale nemůžu najít žádné zákaznické recenze.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít anglický zdroj – :LYFT

"I když používám a užívám si švédský Snus, zjistím, že nikotinové sáčky jsou z času na čas příjemnou změnou. Nejen to, ale jsou to dobrá alternativa pro každého, kdo chce přestat kouřit, ale stále si užívá nikotin!

Řada nikotinových sáčků od firmy Fiedler & Lundgren., obsahuje eukalypt a borovici, ale žádný tabák.

https://blog.nor­therner.com/re­views/lyft-winterchill-x-strong-nicotine-pouches-review/

Zyn je relativně nový produkt švédské výroby, který obsahuje nikotin, ale žádný tabák! Popis Northerner.com říká: „ ZYN sáčky jsou tabákový nikotinový produkt. Nikotin v ZYN se získává z rostliny Nicotiana tabaccum (tabák). Výrobek neobsahuje žádnou tabákovou rostlinnou hmotu (např. list, kořen) v jakékoliv formě . “

dnešní době lidé chtějí přestat kouřit tabák, ale stále si užívají nikotin, takže tyto produkty tuto potřebu naplňují

https://blog.nor­therner.com/re­views/snus-reviews/zyn-nicotine-pouches-cool-mint-06mg-review/

SuzanKa

Ice cool? Jo, na tu jsem koukala. Jaké množství toho nikotinu kupuješ? Na nicopods mají dvě varianty…

Kikulinka85

Ahojky :) Hele, pokud myslíš tohle https://www.ni­copods.cz/, tak doporučuju. Je to tak, jak píšeš. Já mám nejraději ice cool, ta příchuť mi chutná nejvíc.