Bubsus

Znáte nějaký dobrý launcher pro android?

Chtěla bych aby vypadal jako domovská stránka ios a aby šel měnit vzhled ikon.

Odpovědi
Vojta24

ios launcher je neskutečně primitivní, je to možná největší slabina Apple telefonů, nejen že je ten launcher mizerný (žádná možnost měnit pozice ikon, žádné widgety které by byly přímo na ploše mezi ikonami a ne na nějakém zvláštním panelu) a co je horší applisti si tenhle mizerný launcher nemohou vyměnit za lepší protože to jejich platforma vůbec neumožňuje. A ty se do tak hloupého launcheru chceš navést dobrovolně ? Jak je libo proti gustu … ale je to opravdu hloupost, android disponuje mnohem lepšími launchery a brát si z IOS příklad není vůbec na místě, to je downgrade.

Přesto ale takové ios launchery pro android existují viz https://play.go­ogle.com/store/se­arch?q=Launcher%20i­OS&c=apps&authu­ser na poměry android launcherů jsou to ale spíš podřadní. Mnohem lepší jsou stálice typu APEX launcher, SMART launcher, které disponují daleko širšími možnostmi přizpůsobení.

Edison

Dělat z androuše iOS? Hehehehe… Falešnej snob? Děvče… buďto si kup iPhone, nebo si dobře vylaď co máš. Nedělej ze sebe něco, co nejsi a nedělej věci, na které nemáš.

Ale mě osobně nejvíc vyhovuje TSF launcher. Umí toho fak hodně.

Vojta24

jo a ještě jedna malá rada, neskákej svým naivním spolužákům na ten nesmyslný předpoklad, že pouze takový telefon co má na sobě jablko je kvalitní, je to naprostý nesmysl. Jablíčkáři tímto mýtem trpí jen v důsledku toho že své telefony těžce přeplatili (koupili málo muziky za hodně peněz) , brzy se dozví že v očích uživatelů android telefonů kteří často disponují daleko lepší výbavou za poloviční ceny působí jako banda přiblbánků, a tak proti tomu bojují různými posměšky absolutně nepodloženými technickými parametry či nějakým skutečně věcným srovnáním, prostě jen šíří iluzi své nadřazeosti, je to jen iluze. iPhony patří softwarově mezi jednoznačně horší řešení než jakýkoliv middle či hi end android, a po hardwarové stránce jen zdatně sekundují, rozhodně nelze tvrdit že jsou na špici, to by byla nepravda.

Edison

Tady se poněkud mýlíš. Ono totiž v jednoduchosti je kouzlo. Jabka dělaj to, co dělat maj. A to dělaj opravdu velmi dobře a spolehlivě. A proč tomu tak je? Protože je to uzavřený systém, do kterého právě nejde narvat kdejakej zavirovanej nesmysl, jako u androidu a dalších.

anonym

To že si instaluji lanuncher který lépe vyhovuje mým potřebám, klávesnici který toho umí víc než výchozí je podle tebe instalace „zavirovaných nesmyslů“ … to je trochu zbrklá dedukce, bohužel pri nadšence Applu je toto typický přístup. Na halvu postavená argumentace.

Edison

Hmmm.. jen.. nejsem nadšencem applu… Ale vím, že dělat z něčeho něco, co není není zrovna dobrý nápad… A to neplatí jen u softů. Většinou vylepšení je opravdu vylepšení a vůbec se nepodobá jiným věcem. A proč tomu tak je? Protože pokud se má něco PODOBAT něčemu jinému, je mnohem lepší pořídit přímo originál. Výtvory udělaný na to, aby se něčemu podobaly v drtivé většiny pak neuměj dělat ani to nejzákladnější. Hlavně, že si to lidi pořizujou a dělaj haury. Tak je myšlena má odpověď. Já sám samozřejmě taky používám různá vylepšení. Ale proto, že to jsou vylepšení a ne napodobeniny nečeho jiného. Vybírám podle funkčnosti a ne podle toho, jestli to vypadá jako něco jiného.

Vojta24

naopak buď hrdá na to, že si dokázala udělat při volbě telefonu technicky erudovanou volbu a neřídila ses jen jako nějaká přihlouplá blondýna slavným logem na obale. Snaha se dodatečně připodobňobat tomu tupoučtkému iStádečku je skutečně zbytečná, žádné výhody ti to nepřinese.