MonkeyKing

Znáte nějakou vesnickou kapličku v oblasti Prahy?

Takový typický vesnický, který jsou buď přímo v Praze nebo v okolí

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na obrázky v odkazu

Pokud vás některá stavba zaujme,. můžete ji rozkliknout a dovědět se víc.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=kaple+a+ka­pli%C4%8Dky+v+Pra­ze+a+okol%C3%AD&cl­ient=firefox-b-d&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwjg3rGDwfDhAh­XCJVAKHfg_Cz8Q_A­UIDigB&biw=1094&b­ih=845

Další odpovědi
Kepler

Takovou neznám, ale možná nějaká bude v okrajových čtvrtích. Pak ještě znám jednu na vltavském nábřeží, u mostu Legíí. Říká se jí Zlatá kaplička.