simbaer

Znáte nějakou stránku na stahování filmu do mobilu zdarma? Zkoušela jsem ulozto.cz, tam se to ale musí platit…

Nejlepší odpověď
Elk

Jábych si to ztáhnul z uložto v AVI. Nainstaloval program SUPER a tam to předělal do potřebného formátu – MP4, MPEG – je tam velký výběr.

Další odpovědi
Dudny

Na Uloz.to se nic neplatí pokud někdo o tom neví stačí jenom napsat co chceš například Worms 2011.jar opsat kod který ti naskočí a dát ENTR a už ti to jde do compu :)

iceT

Kde že se za co platí?
http://www.uloz­.to/hledej/?q=fil­m+do+mobilu