Kelt

Znáte nějakou knihu, která se vysloveně hodí na podepření skříně?

Umět číst, vybrat si knihu a pochopit to, co autor píše a dokázat o tom diskutovat, nebo kniha může vytvářet charakter člověka, to je úžasná věc. Na druhé straně mnoho lidí říká, že jsou knihy, které se hodí tak na podepření stolu nebo skříně. Můžete někdo nějakou takovou uvést? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, našly by se. Ale musely by být tvrdé, třeba Anna bordelářka, nebo jiné porno.

Další odpovědi
led

Ten zoznam súčasných atrap, prepáčte, kníh, vhodných akurát na dekoračné, alebo stavebné účely, by sa sem asi nezmestil.

Kepler, aj mäkká väzba dokáže vyrovnať skriňu. napríklad na 4× preložený časopis, noviny, rodokaps…

aliendrone

Jak píše led – spíš je problém mezi dnešní knižní produkcí najít něco LEPŠÍHO, co se hodí i k něčemu trochu VÍCE, než k tebou popisovanému účelu. :)

Příklad? https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/havel-95-127458 – tohle už se dá klasifikovat jako ekologický zločin! Jakkoliv jsem odpůrcem jakéhokoliv pálení knih (i těch nejsrašněblběj­sích!), tak na tomto případě je opravdu těžké si nepoložit otázku, zda-li by nebyla prospěšnější ekologická likvidace spálením za účelem rychlejšího vrácení biogenních prvků do koloběhu života, pochopitelně spojená s energetickým vytěžením (elektrárna, teplárna aj.)! ;) :D

Rokio>>> Slovníky, zejména věcně-naučné jsou klenoty každé knihovny. Už jen jejich pořízovací cena hovoří za vše, nemluvě o jejich užitku (některým lidem)! ;) :D :D

Jan Kunčar

Učebnice marxismu-leninismu

Rokio

Podle mě nějaký rozsáhlý slovník.