Marky Stark

Znáte nějakou důvěryhodnou stránku, na které za vyplnění průzkumů dostanete peníze?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jo jsou to Cenné názory, ale po vyplnění půlhodinového dotazníku se ti připíše okolo 20 Kč na tvůj účet. Jakmile se nashromáždí přes 250 Kč, můžeš požádat o zaslání poukázky do Tesca v této ceně. Zatím jsem dosáhl jen na dvě, ale i to potěší. Mně dotazníky nevadí, dokonce mě to baví a času jako důchodce mám dost.
Podstatně výnosnější je stát se terénním pracovníkem výzkumné agentury. Za časově náročnější do dotazník do NTB (cca 1,5 hod.) dostane tázaný 500,–, tazatel min. totéž + cestovné. Za dva měsíce jsem si tak přišel asi na 35 litrů.

Další odpovědi
Gestas

Pokud mi vyplníš můj průzkum, dostaneš 20Kč. A neboj se, moc času ti to nezabere, je tam jediná otázka-jaké je heslo k tvému internetovému bankovnictví?
:D

Arne1

Od několika občas dostanu nějaká bakšiš

ivzez

Ano, znám.

JájsemRaibek

Ano znám a využívám, již několikrát jsem obdržel vydělané peníze na účet.