kvik33

Znáte nějakou aplikaci pro Android na zabezpečení telefonu?

Dobrý den,
potřeboval bych poradit.
Znáte prosím nějakou aplikaci pro android na zabezpečení telefonu,ovšem s funkcí zdarma:pokud zadáte špatně heslo třeba 5× tak vás to vyfotí?

Odpovědi
Hlada

Neznám, nepotřebuji.
Za 21 let, co používám mobil, jsem telefon nikdy neztratil ani mi ho nikdo neukradl. Dbám o to, abych v něm měl jen telefonní seznam, který mám několikrát zálohovaný. Nemám tak potřebu telefon nijak zabezpečovat.

Dochy

Dost často už výrobce má nějaký program proti zneužití jeho telefoonů. Zkus se nejdřív podívat tím směrem. Alespoň Samsung určitě.