Retko

Znate nejakou mineralni vodu s mirne slanou chuti??

Diky

Nejlepší odpověď
talka

IDA (z křížovek).

Další odpovědi
Lamalam

Ano, mě osobně nejvíce slaně chutná Poděbradka.

gecco

Ano…
Dokonce nejednu – proč se ptáš?
😉

iceT

Matonka, Magnesia, více slané jsou třeba Vincentka anebo Bílinská kyselka, kterou mají třeba v Kauflandu i jako jaterní nebo žaludeční, prostě asi čtyři druhy Bílinské kyselky v Kaufu mají.

anonym

Šaratici.

cochee

IceT, chuť Vincentky si už nepamatuju a Bílinku jsem snad nikdy ani nepil, ale Mattoni ani Magnezia nejsou ani jedna slaná – Mattonka má vynikající neutrální chuť pitné vody a Magnézka je taková spíš mírně trpká díky tomu obsahu hořčíku, zvlášť po opakované konzumaci už začíná být až odporná. Ne ale slaná.

iceT

díky za upozornění…