Marky Stark

Znáte nějaké zahraniční město, které má doopravdy zajímavou historii?

Odpovědi
Drap

Celou řadu. Paříž, Krakov, Varšava, Londýn, Vídeň, Istanbul,Bratis­lava, Moskva a stovky dalších.

Anikitos

Káždé větší město má slavnou/zajímavou historii: Athény, Théby, Korinth, Paříž, Řím, Londýn, Istanbul, Manisa, Bagdád,…

led

Nejestvuje staré mesto bez histórie. V každom meste v zahraničí na mňa dýchli zaujímavosti jeho dejín. Záleží len od ich podania a prijímania. Históriu nehľadaj, ale prijímaj, vychutnávaj…