javurek

Znáte nějaké ubytovny nebo hostely v Praze?

Zdravím všechny :) Potřebuji nějaké levné ubytování v Praze na dvě noci. Hotely jsou všechny moc drahé, takže nejlépe nějaký hostel nebo ubytovnu. Preferuji samozřejmě soukromí. Na http://www.uby­tovnypraha.net/u­bytovani jsme našla hostel za 300/noc. Myslíte, že se dá najít něco levnějšího? Případně nemáte s tím hostelem někdo zkušenosti?

Odpovědi
ivzez

Jestli budete cestovat sama a jestli se chcete
v klidu vyspat, nedoporučuji hostely ani ubytovny.

Pozor i na nabídky „soukromých apartmánů“, za nimiž se nezřídka skrývá
ubytování v paneláku. Někdy se můžete setkat i s dalším ubytovaným v sousedním
pokoji a s umakartovým sprchovým koutem.

Hledejte hotely nebo aspoň penziony,
případně zkuste VŠ koleje nebo internáty.

Kepler

Neznám, ale stačilo zadat tři slova. https://search­.seznam.cz/?q=u­bytovny+hoste­ly+Praha&oq=u­bytovny+hoste­ly+Praha&source­id=szn-HP&sgId=40CkY­xIP9BCp9jM9uV1k4O­woknZbknzfzGpMYG­ZbTw%3D%3D&thru=&su=&aq= Myslím ale, že soukromí tam budeš hledat těžko, většinou se jedná o více postelí na jednom pokoji. Ale na některých kolejích (třeba strahovských) se lze ubytovat i sólo.