MonkeyKing

Znáte nějaké ubytování u moře pod 500 Kč?

V Portugalsku, Španělsku, Itálii, Řecku??

Odpovědi
mosoj

Ano. Ve Francii nám známí půjčují celý domek na pobřeží Atlantiku, zadara na celý měsíc o prázdninách. Dopravit se tam a krmit musíme sami.

Bohvar

My jsme byli loni v hotelu Antonella v Bibione v Itálii a tam to vyšlo na necelé 3000 pro 1 osobu na týden. Takže se určitě dá sehnat, ale s vlastní dopravou a stravováním. Kupovali jsme to tuším přes agenturu eTravel, tak se zkuste podívat.

kurec

Tak určitě nejlépe teď v zimních měsících

Rominko

do 500,– kč asi těžko, taky vybírám podle ceny. Musím se vždy vlézt do pár stovek. Koukám viz zdroj

Zdroj: https://www.lev­neletenky.org/lev­ne-letenky/letenky-do-1500-kc