Alešek Fialů

Znáte nějaké nesmyslné věty?

Zdravím,
chtěl bych dát dohromady řadu nesmyslných vět, jako jsou například šli dva medvědi nebo kakaové mandarinky. Prostě věty, kde nejdou slova dohromady. Například už ani nevím, jaké věty byly napsány do diskuze pod jednu moji otázku, která dávala smysl. Děkuji.

Aleš Fiala

Nejlepší odpověď
Filip84

Jemný Jeník jelena zjemní.

Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka.

Toto je kružítko, ale nemám žádnou kočku.

„Jestli se roznese, že jsem byl v base, tak mě už v televisi nenechají vyprávět pohádky.“
„Holka zlatá, to je pro nás veliké štěstí, že jsi získala ten prsten!“
„Nebýt pana Vodníka, tak ho nemám. Málem toho zlodějíčka utopil. Když se pan Vodník vedle mne vynořil a podal mi ten prsten, tak jsem byla radostí bez sebe.“
„Musíme něco udělat pro Xénii. Těšte se, Vilibalde, jak oba dostanete za to, co jste provedli našim ubohým trpaslíkům a vílám!“
„A to, prosím, nemluvím o Hejkalovi, a o bludičkách!“
„Xénie, jsem Tvoje sestra!“
„Arabelo! Ty máš prsten! Konečně. A kdo je tohle?“
„Vilibald.“
„Tvůj manžel, přece! Pospěš si, čekají na nás.“

Mé vznášedlo je plné úhořů.

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!

„Co se děje?“
„V tý posteli spí koza.“
„Ale nespí: ta je mrtvá, teta jí dala do postele vodležet. To je u nás normální.“

Laň letěla letním lesem.

Parní panty perou poleno.

Perská pradlena pere len.

Petr pěl peklo pod podlahou.

Ponurý prosinec Petr prospal.

Pohodný hodil housle horem.

Hodný hajný Hon hnal hrdě.

Pan Polom poslal pohled plný pohledů Pohledských Dvořáků.

Polní postel povozil polem.

Parní povoz projel polem plný polen.

Polní posel prosel proso.

Blb vlk pln žbrnd zdrhl hrd z mlh Brd skrz vrch Smrk v čtvrť srn Krč.

Karbonisujte koksohydráty! Provedem. Termujte nukleáry! Provedem. Akcelerujte moderáty! Provedem. Ohřejte mi párek! K službám.

Soused Sodovka skladoval ve stodole nejen kajak a kousek lana.

Lenka dodala do skladu nejen prospekty na kajaky.

Koirasi on todella kaunis, voinko harrastaa seksiä sen kanssa?

Další odpovědi
elkon

Takovou hloupost můžeš vymyslet sám.

Savier

Neznám.

paul1

Znám nesmyslnou hádanku, pamatuji si ji ještě z dětství:
Jaký je rozdíl mezi vránou? Žádný, protože má obě dvě nohy stejné dlouhé. 🙂

cochee

Stačí si zde jen přečíst několik (třeba půl stránky) dotazů a odpovědí na ně a těch vět budeš mít něúrekom.