lota

Znáte marmite? A zbožňujete ho, nebo nesnášíte?

Osobně jsem marmitu podlehla, i když není u nás úplně lehce k sehnání a taky není úplně levný. Zajímalo by mě, co vy ostatní.

Nejlepší odpověď
Dismas

Jiná odpověď

Byla to krása anglických žen a anglická kuchyně, co udělalo z Británie světové impérium.

Další odpovědi
quentos

Neznám

Neznám, ale podle toho, co jsem si vygooglil, to vypadá lákavě. Díky za tip.

brillant

Neznám

anonym

Jiná odpověď

Někomu chutnají vdolky, někomu holky, ale já bych to nemusel, pokud to není výtažek z bůčku.

Fry

Neznám

Nuk nuk

Neznám

pucipuci

Neznám

Lamalam

Neznám

Klaproth

Neznám