bauerlukin

Znáte televizní dokumenty o lidské dobrosrdečnosti, lásce apod., prostě o pozitivních lidských vlastnostech?

Existuji spíše dokumenty o lidske spatnosti, tak musím hledat. Zajimaly by mě ale dokumenty které pojednávají o komunitách, a větších společenstvích, než o jednotlivcích. Díky předem

Odpovědi
Ametyst

Třeba Amenité- jsou velmi laskaví a pomáhají si v komunitě. Jsou to severoameričtí křesťané německého nebo švýcarského původu. http://blog.ge­veo.com/Who-is-Amish-People_

Kazatel

Zkus pohádky.

zjentek

Neznám. Popravdě jsem se s takovými moc nesetkal.