Avatar uživatele
melanie

Znáte českou mytologii ?

Teď nemyslím pověsti, ale mytologické krále atd. ?
Doplňuji:
Ananas: Já se neptám, jestli to je napsané na wiki, ale jestli to víš/víte vy sama, bez netu :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Nuk nuk, Drap, gagaga, marci1, kavac před 3802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ptáte se, zda známe českou mytologii. Znám.

Mýtické postavy české historie.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_mytick%C3%BDch_pos­tav_%C4%8Desk%C3%A9_his­torie

Slovanská mytologie
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Slo­vansk%C3%A1_my­tologie

Doplňuji:
Mytologii znám, jak jsem napsala. .

Z dotazu totiž nevyplývalo, zda vy mytologii znáte či neznáte. Proto jsem dodala odkaz navíc, za to se omlouvám.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Něco málo ještě asi ano :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sassan

Vážně máte na mysli českou mytologii?Jestli spíš nemyslíte slovanskou i když jistě existují česká regionální specifika.

Ale hlavně se mi líbí vaše doplnění a plně souhlasím!Odpovědi by snad měli být primárně o tom poradit někomu v případě že na základě vlastních znalostí odpovědět můžete a ne jen ve většině případů odvést práci za tazatele tím že samy prohledáte internet a pak mu sem nahodíte odkazy.V některých případech je to tak sice vhodné udělat ale až příliš mnoho lidí se tu snaží odpovídat v podstatě na cokoliv i když je zřejmé že o tom ví odpovídající s prominutím „kulový“ a jen střílí okolo těmi odkazy.A proč vlatně? Kvůli malému žlutému kroužku vedle jména?Věřím že takoví lidé tu spoustě tazatelů i pomohly přesto mi díky tomuhle nejdou pod nos…navíc semtam odpoví formou těch odkazů nebo jen narychlo bez ladu a skludu načerpaných informací bez jim bližší znalosti tématu naprosto špatně a mylně.V takových případech mě vážně vytočí když za to ještě dostanou body.Ale to už je hlavně chyba tazatelů kteří jen pasivně a nekriticky příjmou jakoukoliv odpověd bez ověřování.
Doplňuji:
A k otázce-ani bych neřekl…příjde mi že v Antické se vyznám lépe…což je možná trochu ostuda 🙂

Upravil/a: sassan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

hm, českú mytológiu teda nepoznám.
pokiaľ sa ale jedná o mýtické postavy českej histórie, to je iná.
však ich nie je tak moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Přiznám se, že moc ne. Snad jen to, co se dostalo do pohádek a běžně známých pověstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavac

Nějaké zběžné informace by ze mne asi vypadly, ale přiznám se byly by jen hodně stručné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad sassan

To, co jste doplnil, je diskuzní příspěvek, nikoliv odpověď na otázku.

před 3802 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek