georgia

Znásilnění

Je pravda,že každá druhá žena,si představuje,jak je znásilňovaná-že prý to vzrušuje.

Nejlepší odpověď
inspektorcz

Ano je to pravda. Výzkum to prokazuje.

Další odpovědi
COVERENDER

Tak minimalne naše ministrine spravedlnosti takova rozhodne je 😉 Myslim ze bude takových žen celkem dost, ale ze každá druha, to pochybuju.

řidič

všichni jsme znásilnováni tímto systémem.Ale co se týká otázky… nesouhlasím

fortin

Myslím si, že jen některá z té části jde tak daleko aby se jí to splnilo.

Nuk nuk

Nevím, nakolik je pravda, že si něco takového představuje každá druhá žena. A vzrušuje? Záleží, čemu říkáte „vzrušovat“.
Pokud tím slovem máte namysli vzrušení obecně, pak strach je taky vzrušení. Tomu by se dalo věřit.
Pokud tím myslíte sexuální vzrušení, tak mě by podobná představa spíš odradila.