Mp2

Nevíte, co u mě způsobilio změnu tělesného pachu?

Změna tělesného pachu

Ano, určitě se o tom zmíním doktorovi, až tam za měsíc půjdu.. Tuhle radu sem prosím nepište. (není to něco,kvůli čemu bych zvedl svůj českej zadek a šel se zeptat..)

Asi tak posední měsíc jsem začal pozorovat změnu tělesného pachu.
Není to smrad… Každý člověk/rodina má svůj pach.. Ten svůj nikdo necítí, protože je na něj zvyklý..
Je to jako když příjdete do cizího bytu, mám pocit, jako kdyby to byl pach cizí osoby.

Nejím nic jiného než předtím, nové obleceni ani nic jsem nekupoval..

Údajně to může signalizovat nějákou nemoc, slyšeli jste o tom už někdo ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, může to být i nějakou nemocí. Cvičení psi dokonce vycítí i rakovinu, i když ji v těle doktoři neobjevili. Může to být i změnou stravy, hygieny, hormonální změny. Docela koukám, že jsi to zaregistroval sám u sebe, spíš to zjistí někdo jiný. Pot je jedním z prostředků, jak se tělo zbavuje nežádoucích látek.

Další odpovědi
Palpatine

U dospívajících lidí je to běžné. I u dospělých se časem ten tělesný pach trochu změní jak stárnou. Někdy to signalizuje i nemoc. Záleží jak moc to zapáchá.