Avatar uživatele
anonym

Zkouseli jste vyvolavat, ci videli jste

ducha.Sice to umim,ale nehraji si s tim.Dik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Přijde mi to jako nesmysl.Ale to je můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Prý se to nemá.Ani s tzv.černou magií se nemá začínat.Může se prý stát něco špatného i Vašim blízkým.Nezkušený člověk s tím prý nemá začínat.Nikdy jsem to nezkoušel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Já to zkoušela několikrát. Ale asi se nám to nepovedlo. Nejkrásnější bylo, když jsme byli se střední na pochoďáku, naše učitelka přisla s tím, že se budou vyvolávat duchové. Seanci jsem vedla já. Nevím, proč si mě vybrali… 😁 A po té „seanci“ jsme šli všichni spát do chatiček. A všichni se báli a postávali před chatičkama a já jediná šla spát. Někteří lidé byli vzhůru až do rána, jak byli vyjukaní. Docela legrace, ne? 😁

Pro Iwetax: Vyvolávat Boženu Němcovou bylo dost hloupé. Umřela totiž hlady a před tím se dívala, jak umírají hlady její děti. A s Hitlerem, to je snad jasný. Větší stvůru neznám. Máte štěstí, že se vám to nepovedlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Zasvědcenci tvrdí, že to nikdy nedopadlo dobře, já bych na Vašem místě nad tím neuvažoval a už vůbec to nezkoušel!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Je pravda, že jednou jsem to chtěla zkusit, ale když jsem kolikrát četla, že se potom někomu vždy něco stalo, chuť mne okamžitě přešla. Možná to zní divně, ale nechtěla bych abych měla do konce života divný pocit, že se mi něco stane, výčitky nebo že jsem něco zavinila ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Jahoda: myslím, že může být ještě něco horšího, než že se stane nějaká nemilá událost: totiž, když vyvolávač nemá dostatečnou mentální rovnováhu a sílu, může dojít k tomu, že ho duch poctí návštěvou v jeho těle. Pak je z vyvolávače schizofrenik. Dělá dobře ten, kdo si s tím nehraje. Ale stejně není mnoho lidí na té rovině, aby uměli duchy oslovit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Jednou se to pokošely vyvolat lidi na lyžařským výcviku. Já se toho naštěstí neúčastnila a tak nevím co se tam přesně stalo. Ale asi po hodině klidu se z pokoje ozval hroznej řev všech přítomných. Ti vystřelili z toho pokoje a už tam po dobu výcviku nikdo nechtěl být. Nevím co se stalo a jsem ráda, že jsem u toho nebyla.
Sice mě to láká zkusit, ale mám před tím velký respekt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

slyšela jsem od známých že to dělali prý to i funguje ale já jsem to nikdy nedělala

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jakub

Ano. Jednou jsme vyvolávali na chatě po vypití demižonu vína ducha paní Stránské a dopadlo to tak, že jsme ulomili nohu od stolu a bylo po parádě. Ducha jsme viděli, ale ráno jsme zjistili, že to nebyl duch, ale kamarád Václav, který se zahrabával do vyhaslého ohniště, protože mu bylo zima.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Na tábiře to byla moc napínavá a tajuplná hra. Strašně jsem se pak bála jít i na záchod. Vyvolávali jsme Boženu Němcovou a Hitlera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Stalo se mi pár zvláštních příhod,které nejdou logicky vysvětlit,ale nikdy jsem nic podobného nezkoušela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

S žádným druhem magie se nezabývám.Přiznám se,že se bojím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek