zjentek

Žilo by se mi lépe v Kazachstánu než v Rusku?

Čistě hypoteticky bych se rozhodl vzdát se pohodlného života v Ostravě a rozhodl bych se navždy odcestovat buď do Moskvy anebo do Almaty. Kdy by se mně, čistě hypoteticky, mnohem lépe žilo? Moskva vs. Almata. A ať jedno či druhé, zajímají mne také názory, zda život zde může být relativně pohodlnější než v Ostravě a v čem. Děkuju.

Odpovědi
elkon

Hlavně aby tam nebyl internet, pak si oddechnou všichni.

Kelt

Co je to podle tebe : žilo lépe, pohodlný život a jiné? A zjisti si, zda utíkají lidé z Ruska do Kazachstánu nebo opačně.

zjentek

Ach jo, to je tady dneska zase skvadra woe…

zjentek

Elkon no, tam maj superrychlíka!