Rohlik

Žijí zvířata déle v zoo, nebo v přírodě?

Je jasné, že v přírodě jsou zvířata lovena nebo vyháněna kvůli kácení lesů, atd., ale kdybychom tohle ignorovali, tak žijí (obecně) zvířata déle v zoo, nebo ve volné přírodě?

Nejlepší odpověď
Drap

Některá se dožívají díky veterinární péči a ideálním podmínkách vyššího věku v zoo.

Další odpovědi
mosoj

Zásadně v ZOO. Nehrozí jim přirození predátoři ani ve stáří.

anonym

Asi možná i v zoo, ale není to jejich přirozené prostředí. Je to něco jako u seniorů možnost jestli žít doma s rodinou a nebo jít dožit do domova důchodců.

quentos

„… díky veterinární píči…“ … pěkný :{D>