Plyšák

Čemu by se lidé mohli přiučit od zvířat?

Nejlepší odpověď
Drap

Těch věcí by se našla celá řada. Například zvířata nezabíjí více ostatních zvířat, než právě spotřebují. Další věcí jsou třeba sociální vztahy u různých druhů. Například z vlku, z jejich sociálního systému a z výchovy mláďat, by jsme si mohli vzít příklad ihned.

Další odpovědi
anonym

Řekl bych tu hlavní věc…ZVÍŘATA NEZABÍJÍ PRO MAJETEK…čili žádné zvíře nezabije zvíře stejného rodu, kvůli tomu, aby mu sebralo jeho hnízdo, noru nebo brloh.
Nebo kvůli tomu, že má lepší kožich, peří či jinou ochranu svého těla.
Kromě potravy NEZABÍJÍ KVŮLI POTĚŠENÍ ZE ZABÍJENÍ, ale pouze kvůli potravě.

Elk

Třeba lásce a věrnosti. Myslím, že neznají závist. rídí se pudem, který jim byl dán a ne rozumem, o kterém si lidí myslí, že nás dělé lepšími.Zvířata na Zem patří, my jsme náplava – možná i z vesmíru…?

Reezo

člověk se už nic naučit od zvířat nemůže už pár století. Je třeba si uvědomit, že člověk je jediný inteligentní život na zemy, který je schopný kreativního tvoření a svobodného přemýšlení a rozhodování. Člověk využívá zvířata k tomu, aby učili roboty, kteří budou stejní jako zvířata.

Jinak Drap skvělej příklad s vlkama, alfa samec a alfa samice a o ostatní se nezajímají :D

Lahny to se asi pleteš, protože zvířata jsou teritoriální a také si drží to co získají. Kolikrát se zvířata pojídají navzájem, nebo horší věci…

Nejde srovnávat vývoj neinteligentního života a inteligentního… i kdyby jsme byli náplava z vesmíru, tak my jsme vládci téhle planety. žádný jiný druh není konkurence schopný.