david22

Ženy, představte si, že jste plodné a váš partner není a vy mermomoci chcete dítě…

Předpokládejme též, že jste v dobrém věku. Je vám např. 28 let. Podle tohoto článku:http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/281855-britky-se-mohou-nechat-umele-oplodnit-darcem-z-rad-celebrit.html
Brali by jste sémě třeba Karla Gotta(vaše dítě by zpívalo už v děloze) nebo ňákého slušného politika? Nebo jiné celebrity?
Anebo s kým by jste chtěli mít dítě?
Doplňuji:
Damouš: ale Hitler přece nemá zmražené sperma, nebo jo?

Nejlepší odpověď
anonym

I géniovi se může narodit dítě s nízkou inteligencí a stejně tak naopak. Některé geny se sice zdědí, ale ne všechny.
Doplňuji:
Pokud mají rodiče nějaké nadání neznamená, že stejné bude mít i jejich dítě – může mít naprosto jiné. A představuji si toho spousty, ale tohle určitě ne. Jako přeci nezáleží jestli je otcem nějaký zpěvák či vědec nebo nějaký nevýrazný člověk od sousedů.

Další odpovědi
Damiana

„Dobrej“ nápad. Vypadá to, že se Hitler dočkal.
Doplňuji:
ad david22: Co je to Damouš? Ten bolak ti moc nejde.:-(

Nejde o Hitlera, ale o jeho touhu po „dokonalých“ lidech.
A pak – znáš ten vtip, jak gynekolog na stole uspí ženu toužící (třeba) po Mistrově dítěti, rozepne si kalhoty a řekne: Já ti dám Goťáka, ty mrcho!

anonym

A Dr.Axlem,to by byla zrůdička.Tedy,kdy­bych byl ženou! 🙂

Conchus

Možná by byl lepší rozvod a najít si nového partnera a nebo si zvyknout

david22

Damiana: výraz „Damouš“ jsem vymyslel jen já a dávám si na to kopyrajt :)
btw… kolik ti je let?

Damiana

Na Damouše už moc. Btw – moc kreativní nejsi:-))

david22

Nojo, ale pak by se ti to zas nelíbilo :)

Kolik ti je teda? (já to nikomu neřeknu a slibuju, že si to ani v diskuzi nikdo nepřečte)

Damiana

Kdo říká, že se mi to líbí? Je to přímo blbé.
Btw – o věku dámy se mlčí, natož, aby se od ní samé loudil – to bys měl vědět.

david22

No právě Damouš je slabý odvar toho, co bych případně mohl vymyslet. Pokud se ti nelíbí Damouš, co potom to další?
Na věk se ptám z důvodu dané otázky :)

Damiana

Nevím, co tě nutí něco vymýšlet. Dokonalost vylepšovat nemusíš – jak bys asi říkal Ježíšovi?

david22

Hele, tak to už je rouhání.

Damiana

To je spíš ta tvoje nevyžádaná kreativita.

david22

Kolik ti je teda?