michalds

Ženy, nepřekážejí vám ňadra, když spíte na břiše?

Pro vás musí být nepohodlné spát na břiše. Já si to teda nedovedu představit.

Toto, je regulérní otázka, neporušuje žádné předpisy, tak doufám, že ji nikdo nesmaže.(pozn. autora)

Drape, kdyby desetileté dítě odpovědělo na otázku směřující vůči opačnému pohlaví, než je ono, tak mu řeknu, že je blbé. Tobě tak odpovědět nemohu, protože by to nebylo regulérní. Já jsem se navíc neptal na břicho. Vem si příklad z Keplera, teď aspoň čte otázky. (nic ve zlém)

Nejlepší odpověď
iceT

Ne, já na břiše zásadně nespím, ani to není moc zdravé.

Další odpovědi
led

Pekná zábava…
vaša otázka na ženy a odpovede mužov na ňu.

Milý michalds, keď si zvykneš spať ako netopier, zavesený dole hlavou, všetci sa budú diviť, len ty budeš brať takéto spanie prirodzene a oddýchnuto…

marci1

Ne, protože tak nespím, údajně tak spí úzkostní lidé a také poloha na břiše nadměrně zatěžuje krční i bederní páteř. 🙂

Kepler

Nejsem sice žena, abych to mohl objektivně posoudit. ale řekl bych že na velikosti tady záleží. U těch dvojpožitkových to nemá význam (první požitek je, když je hledáš). U těch vyspělejších šlo leckdy o život, když cowgirls těsně po těch směšných pohybech usnuly a ucpaly mi dýchací cesty.

da ny

NE,
protože vím, že na břiše se spát nemá!
Trpí krční páteř!
Kdysi jsem na břiše spávala a nic mne nebolelo, nepřekáželo (a to jsem zdaleka neměla žádné „hrozinky“ či „fazolky na prkně“. Člověk se stočí tak trochu na bok, nebo podloží polštářem.
🙂

lota

Ne, jsem sice žena, ale nejsem tak vyvinutá, aby to něčemu vadilo.

Drap

Regulérní otázka to je. Kdyby se mne takto zeptalo desetileté dítě, odpovím mu že je blbé. Tobě tak odpovědět nemohu, protože by to nebylo regulérní.
Tobě vadí břicho když na něm spíš?

Kepler

Marci, náhodou je pro mně poloha polo na břiše a na boku velice výhodná a příjemná. Jednu paprču mám vystřelenou a druhou pokrčenou. Tím je zabezpečená stabilizovaná poloha a zároveň vyplňuju ten kráter pod sebou

led

Vaša záľuba ležania v stabilizovanej polohe sa doporučuje deviatimi z desiatych lekárov pri obetiach autonehohody. Vidno stáročné skúsenosti sa nezaprú. Len tak ďalej…