SportWoman

žena zaměstnaná u aut?

ahoj, zajímalo by mě zda má žena šanci být zaměstnaná co se týče aut, jako že mechanik, řidič, autotronik, atd.
Myslíte že někam přijmou ženu? Pracují v cizině ženy normálně u aut?
děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak podstatné je, aby k tomu měla něco vystudované, a hlavně tomu rozuměla. Mám kamarádku a ta prodává v Autokelly, má strojní prumky. Také v salonech pracují ženy, je i spousta řidiček, ale automechaničku neznám žádnou 🙂

Další odpovědi
anonym

Pracují i u nás „normálně u aut“.
😉
Pokud ženy zvládnou (zejména asi fyzické) požadavky pracovní náplně, nevidím v tom problém – a poměrně často potkávám baby za volantem MHD.
😉

petra15

Ano, v kulturnich zemich je to tak, a Cesko se k nim uz pocita…
Jak se vlastne rekne zensky vojak? Vojacka ? Jsem znacne proti, ale kdyz tam nejaka chce…
Klidne to zkus s tema autama, to zvladnes.

Drap

Takových žen je málo, ale pracují.

NikkiHeat

musíš tomu ale fakt rozumět a hlavně o tom přesvědčit ty muže.....to nebude jednoduché!!! ale myslím, že lze mít s ženy automechanika, nicméně je to trochu temné uzemí )))) tak hodně štěstí