quentos

Žena končí každou větu konverzace na chatu o našem budoucím setkání pýřícím se smajlíkem. Jak si to mám vykládat?

Jde o bývalou spolužačku (ze ZŠ). Občas se potkáme, pokecáme, ale dnes jsem navrhl, že půjdeme na skleničku; reakce viz výše. Termín byl úspěšně domluven.

Doporučená kategorie otázky: astronomie :{DD> jak na tohle přišli…

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím sice, jak vypadá pýřící se smajlík, ale chápu to tak, že se jako těší a zároveň ze sebe dělá stydlíka. Ve skutečnosti již promýšlí místo konání příštích sexuálních orgií. Ale dost možná, že se těší jen na tvé scrabble 🙂

Další odpovědi
marci1

Pýřící=zřejmě červenající se, stydlivý. Schůzku přijala, tudíž rande proběhne a jak to dopadne, to se uvidí. Za zkoušku to stojí. 🙂

zjentek

No hlavně si NIC NIJAK nevykládej! To je přesně to, vo co jí jde. Znáš to- začne to baculatým smajlíkem s červeňoučkýma tvářičkama, pak trocha poezie či jiných blábolů u sklenky, kino, člověče nezlob se, dupa.ka a ve finále to končí pěkně nasr.nejma smajlama by sms, nikoli po chatu! Nechápu, že se na ty smajly chytáš! Máš vůbec tušení, jak taková ženská dokáže manipulovat a hlavňe MYSTIFIKOVAT něčím tak prostým, jako je tříznakový smajl?

nyjono

Proč si myslíš, že je to pýřící se smajlík??
Taky požívám toho usmívajícího se s růžovými tvářičkami 😁

Ale ta astronomie? No třeba to jsou informace ve hvězdách 😁

ten který je

Asi se stydí za svou gramatiku.Neměl bys být na ní tak přísný.;-)

led

informuje vás, že ak si na prípadné stretnutie donesiete scrable a budete si chcieť s ňou zahrať, budete sa pýriť obaja. Zatiaľ je pýrenie len na nej.