zvonisek

Zemře mi kočička?

Málo baští, je divná, má blanku přes očičko.
Je jí 11,5 let.
Doufám, že to nebude nic vážné=ho. Zřejmě nádor v hrudníku, voda v dutině břišní. Nlakladna léčba s nejistym výsledkem. Dnes utracena, strašné mne to boli. Říkala jsem si, že to zvládnu a nebudu plakat . Proc se to muselo stát? Ještě zbyla její matka.

Nejlepší odpověď
Drap

To může odpovědět jen veterinář po vyšetření.

Další odpovědi
miroslav.bk

Okamzite k veterinari!
Pokud ma obavy ze to bude stat dost penez, ktere momentalne nemas, sver se mu a ve vetsine pripadu se da domluvit, ze mu to das „potom“. Zivot zvirete je prednejsi nez pitome penize!

Fakt te i za tvoji kocicku PROSIM, okamzite s ni bez k veterinari!

aliendrone

Také se přimlouvám za kočičku, jdi s ní k veterináři PLS!

anonym

Ano, každý jednou zemře.

Annemone

Kočičky se dožívají v průměru 15–20 let. Není tedy moc stará. Je nemocná a možná trpí, to ty na ní nepoznáš. Běž s ní k veterináři co nejdříve.

zjentek

Pro začátek doporučuji vyčistit očička!