Niikii

Žehlení vlasů

Ahoj je mi 14 a žehlím si vlasy.O své vlasy se starám,používám šampony syoss ale většinou když si j vyžehlím jsou úplně bez lesku ☹ a nevydrží dlouho rovné..používala jsem i různé přípravky,ale nic nepomáhá..nevíte nějaký domácí fígl na lesklé a rovné vlasy?Děkuji

Nejlepší odpověď
BEAES

Bohužel asi tomu nejde zabránit, aby se vlasy nezvlnily, obzvláště ve vlhkém počasí. Po vyžehlení si můžete vlasy postříkat lakem na vlasy, ale bude problém s leskem. Jakékoli vysoušení, žehlení + chemické přípravky vlasy poškozuje. Bylo by dobré se poradit v nějakém salonu, kde žehlí vlasy odborně a kvalitními žehličkami, třeba vám poradí.

Další odpovědi
2vk2

Vyzkoušej Guardian Angel od Got2b

ReHu

Nepíšeš, jak často si vlasy žehlíš.

IvankaJB

Já s tým mám vlekou zkušenost. Vlasy si žehlím každý den a měla jsem stejný problém. Ale od té doby co používám takový balzám proti poškození fénování a žehlení vlasů, tak jsou moje vlasy spokojené lesklé a jemné na dotek :)
A jeslti ti nevydrží rovné tk je stačí přelakovat lakem na vlasy, skutečně to pomáhá :)