Avatar uživatele
Niikii

Žehlení vlasů

Ahoj je mi 14 a žehlím si vlasy.O své vlasy se starám,používám šampony syoss ale většinou když si j vyžehlím jsou úplně bez lesku ☹ a nevydrží dlouho rovné..používala jsem i různé přípravky,ale nic nepomáhá..nevíte nějaký domácí fígl na lesklé a rovné vlasy?Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, BEAES před 4952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Bohužel asi tomu nejde zabránit, aby se vlasy nezvlnily, obzvláště ve vlhkém počasí. Po vyžehlení si můžete vlasy postříkat lakem na vlasy, ale bude problém s leskem. Jakékoli vysoušení, žehlení + chemické přípravky vlasy poškozuje. Bylo by dobré se poradit v nějakém salonu, kde žehlí vlasy odborně a kvalitními žehličkami, třeba vám poradí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
2vk2

Vyzkoušej Guardian Angel od Got2b

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Nepíšeš, jak často si vlasy žehlíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IvankaJB

Já s tým mám vlekou zkušenost. Vlasy si žehlím každý den a měla jsem stejný problém. Ale od té doby co používám takový balzám proti poškození fénování a žehlení vlasů, tak jsou moje vlasy spokojené lesklé a jemné na dotek :)
A jeslti ti nevydrží rovné tk je stačí přelakovat lakem na vlasy, skutečně to pomáhá :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek