Kokoska Dee

Jak moc ničí vlasy žehlení nebo kulmování? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

to je individuální,záleží na struktuře vlasů,každý zásah samozřejmě vlasy ničí,také záleží zda máte vlasy jemné,ty samozřejmě trpí víc,než vlasy tvrdší a husté,dnes se ovšem prodávají kulmy,žehličky na kterých jde nastavit teplota a také různé podpůrne přídavky jako jsou balsámy a masky na vlasy,které opětně vlasy regenerují,tudíž v dnešní době už kulmování ani žehlení není tak razantní zásah do vlasů a nejsou tolik poškozené

Další odpovědi
ReHu

Záleží na tom, jak často si budeš takto vlasy upravovat, na kvalitě vlasů, na kvalitě použité žehličky (teplotě) a také na tom, jestli používáš ochranné přípravky.