icurusL

Ze zimy do horké vody, z horka do studené vody. Mají tyto praktiky nějaká negativita?

Omlouvám se za možná špatně položenou otázku. Horkou vodu nemyslím vařící, ale prostě teplou na ohřátí.

Nejlepší odpověď
Alesh

Ze zimy do horké vody je životu nebezpečné!!! Nikdy toto nepraktikuj, pokud se nechceš zabít! To fakt není vtip!
Z horka do studené vody, tak to se praktikuje v sauně, to samozřejmě provádět lze, samozřejmostí je dobrý zdravotní stav, zvláště, co se srdce týče.

Další odpovědi
PepasAvalonu

Normální otužování, řekl bych.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.