Rokio

Ze kterých zemí se skládá švédská trojka?

V dějepise jsme brali akorát vyšegrádskou čtyřku, ale nevím, ze kterých států je složena švédská trojka. Švedsko je asi federace, nebo konfederace.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Na státech a národnostech nezáleží.:-)
„Sex ve třech – švédská trojka je termín pro sexuální praktiku ve třech lidech (latinsky triolismus). Nejčastěji to jsou dva muži a jedna žena. Označení „švédská trojka“ pochází z éry třicetileté války, kdy švédští nájezdníci znásilňovali ženy v kontinentální Evropě. Výjimečně lze považovat za švédskou trojku i dvě ženy a jednoho muže. Pojem „švédská trojka“ je však znám a používán prakticky pouze v Evropě.“

Další odpovědi
Kepler

Z pana Němce, paní Polákové a Svatopluka Čecha.

marci1

Možná máš na mysli Skandinávii:
oblast zahrnující Norsko, Švédsko a Dánsko. 🙂

aliendrone

Je fajn, že víš co je VISEGRÁDSKÁ ČTYŘKA, ale fakt, že nevíš co je ŠVÉDSKÁ TROJKA znamená, žes mezi kamárády a ve třídě při rodinné výchově (nebo jaxeto dnes jmenuje) nedával pozor, tudíž jsi hodnocen na ŠKOLNÍ PĚTKU. ;) :)

Má rada zní – zanechej rozjímání na přechodech pro chodce a vyraž mezi lidi, především OPAČNÉHO pohlaví. ;) :D Dle hesla: „Každé zboží má svého kupce“ by v tom byl čert, aby sis při dostatku snahy nakonec „neštrejchl“. Což by MOHLO významně POZITIVNĚ ovlivnit tvé duševní rozpoložení. ;) :D :D

paul1

Mně je nejznámější jako pojem švédská trojka ta poslední možnost ze čtyřech uvedených ve Wikipedii. Nezažil jsem ji (bohužel) 😁

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%A0v%C3%A9dsk%C3%A­1_trojka

elkon

Dva chlapi a ženská, nebo dvě ženské a chlap.

plebs

V ČR je podobná kdykoliv s kýmkoliv s swingers party a pod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.