Nevědoucí111

Ze které části těla teče při říznutí nejvíc krve, když nepočítám žíly?

Zdravím nedávno když jsem se řízla napadlo mě ze které části těla když se říznu teče nejvíce krve když nepočítámě žíli na zápěstí atd.

Nejlepší odpověď
annas

Kromě tepenného a žilního krvácení je krvácení vlásečnicové.

Hodně teče krev z nosu, ale tam nejde o říznutí.
.
Domnívám se, že při říznutí hodně krvácejí konečky prstů, mají totiž mnoho drobných vlásečnic a také jsou velmi citlivým receptorem. .

Další odpovědi
gecco

Když nebudeš počítat „žíli“, tak nezapomeň na tepni…
😁

Lamalam

Z jazyka.

Psychotic

Budeme-li brát místa, kam je možné se reálně říznout, pak bych řekl jazyk, rty, genitálie a oči.

ahold

Hodně krvácejí rány na hlavě.

bolak

když se při krájení pórku řízneš do srdce, tak to je krve jak z vola..

anonym

Z ucha.

Luxx

krvácení podle intenzity – 1. tepny, 2. žíly, 3. vlásečnice.. z ničeho jiného krvácet nejde