Pepánek

Zdravím vlastním řidičský průkaz skupiny T Mohu jezdit s traktorem po silnici nebo ne ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Po jaké silici? Většinou ve městech je vjezd traktorům zakázán. Máte T a nevíte to? Pozor na váhu a na vlek.

Další odpovědi
jáára

jo, proč bys nemohl. na poli řidičák nepotřebuješ

lukas.zmizik

Ano jistě – s traktorem jakékoli hmotnosti i s vlekem a jakýmkoli jiným přípojným zařízením…

btw: od kdy se nesmí na silnici s traktorem? a od kdy né s parním válcem?

Agneta

S traktorem se po silnici jezdit nesmí…nevím jax na to přišel, to bys mohl „na silnici“ taky jezdit s parním válcem :DDD

kubik!

Na co by ti jinak řidičák na traktor byl, když by si sním nesměl na silnici?

Jestli je myšleno vážně to, že se s ním na silnici nesmí, tak mi vysvětlete, jak se má dostat na pole? To se tam má teleportovat?

cochee

Konečně jsme načapali Agnetu, že odpověděla úplně a jednoznačně blbě 😁

Agneta

Aha, a jinak odpovídám jak? Tak tady to máme…:DDD
Zzzzz taky píše, že je vjezd traktorům zakázán, tak to vidíš, každý to ví, jen ty né, jsi neukázněný, neslušný a negalantní opilec…:DDD
I malé děti vědí(kubík), že se traktory musí teleportovat…tos to ještě nikdy neviděl, jak byl traktor, bagr nebo buldozer – teleportovaný na valníku za tahačem? To nemůžeš vědět – jsi mimozemšťan. „Ůplně a jednoznačně blbě“- to by vypadalo na spaming, no to by byla hrůza :DDD

cochee

Enterprise? Tady Spok. Zaměřte ten traktor a přemístěte ho (beam it up) na palubu 14 před ošetřovnu…