Sháním matnou hnědou barvu na kov, ideálně ve spreji. Poradíte?

Chci si nastříkat kolo na matně hnědou. Tuto barvu jsem ve spreji našel akorát v modelářském a army eshopu, kde nabízeli 150 ml za 350 korun a víc. Sháním normální matně hnědou barvu v klasickém 400ml balení, která by nestála víc než dvě stovky. Google ani Seznam tentokrát neporadili. Ani na Heuréce a Aukru nic není. Pokud bych nesehnal sprej, může být i barva v plechovce, stříkací pistoli mám k dispozici. Díky moc.

Odpovědi
setapouch

Moc často tohle nepotřebuju, ale dobrou zkušenost mám s barvami Dupli Color – http://www.mo­tipdupli.cz/dep/529-prima-ral/
Dělají i základovky. Nevím, jestli se dělá matná hnědá, ale snad by to šlo přestříknout matným lakem.
Doplňuji:
Mimochodem, kupoval jsem je v OBI. Ale na cenu si nevzpomenu.