Xxxpipina

Jak odhlásit telefon Xiaomi z účtu Xiaomi?

Zdravím, telefon chci prodat a k účtu Xiaomi mám přihlášena další zařízení. Lze a jak zrušit registraci k účtu „xy“,aby si telefon kupující přihlásil ke svému účtu nebo vytvořil nový? Děkuji vám za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli budete prodávat svůj telefon, rozhodně ho nejdřív dejte do továrního nastavení. Smažeou se tím všechna data a nastavení – tím pádem se i telefon odhlásí ode všech účtů a novej majitel bude vyzván k přihlášení/re­gistraci.

Další odpovědi
anonym

POZOR !!
Astaroth47 vám teď poradil jak to rozhodně dělat nemáte !!

Hned uvedu proč. Kdybyste nejdřív uvedla telefon do továrního nastavení a pak jej prodala tak se do něj nový majitel nebude moci přihlásit protože narazí na ochranu proti krádeži. Správný postup je samozřejmě nejdříve se odhlásit (odebrat všechny uživatelské účty v nastavení) a teprve POTOM uvést telefon do továrního nastavení, tím se ochrana proti odcizení deaktivuje a nový majitel se bude moci přihlásit pod svým vlastním učtem.

Jak na to:

  1. Otevřte aplikaci NASTAVENÍ (ikona: ozubené kolo)
  2. Vyberte položku Účty a synchronizace
  3. Zde vyberte GOOGLE → dole ikonu trojtečky (…) → ODEBRAT ÚČET

4. opakujte krok 1(znovu otevřít nastavení)
5. Vyberte položku XIAOMI ÚČET a dole dlačítkem ODHLÁSIT SE..

teprve když jsou oba účty odhlášené můžete telefon uvést do továrního nastavení:

6. NASTAVENÍ → O telefonu → Zálohování a obnovení → Vymazat data (tovární reset)

anonym

Ochrana proti krádeži se aktivuje kdykoliv někdo uvede telefon do továrního nastavení aniž by předtím odebral svůj GOOGLE účet. V takovém případě se dá po obnovení telefonu přihlásit pouze tím účtem který tam byl předtím a žádným jiným. Něčím takovým byste asi nového majitele nepotěšila. Takže znovu opakuji, nejdřív odebrat účty a teprve potom tovární reset.