eshop452

Zdravím,dá se podle IP adresy zjístit adresa mého bydliště a nebo jen město kde se nachazím ?

Doplňuji:
myslím že mám od poskytovatele O2 a nevím zda může někdo zjistit přímo mé bydliště

Nejlepší odpověď
Michal Kole

U ADSL těžko u WiFi lokálního poskytovatele by to bylo pravděpodobnější, pokud máte vlastní linku.

Další odpovědi
bolak

Myslíš jako běžný uživatel internetu?
Ze sdílený se nedozvíš vůbec nic a z veřejný se dozvíš bod na kterej seš připojenej čili jednu z adres tvýho poskytovatele.
Doplňuji:
Jak říkám, na netu jsou IP lokátory, kam hodíš IP adresu té a té osoby a ukáže se ti na mapě kde bydlí. Ale jen přibližně, na tebe by se tam ukázala jedna z poboček O2.
Ale jinak jde všechno dohledat, kdyby si s tím dal člověk tu práci :) nebo například kdybys páchal nějakou trestnou činnost a někdo tě napráskal, policajti si vyžádaj povolení, přicupitaj za tvým poskytovatelem a pak už je to otázka 5 minut než vyhledaj tvojí smlouvu a zjistěj adresu.

led

Podľa IP sa dá zistiť bez problémov mesto, spoločnosť poskytujúca internet a podľa jej verejných záznamov aj ďalšie.