WhiteCrow

Zdá se mi to, nebo je člověk pro ostatní buď blázen nebo ten za koho ho chtějí mít?

Proč se lidi tak špatně smířují s rozdílností?

Odpovědi
Kepler

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“
Zdroj: https://citaty­.net/autori/jan-werich/

Pokud se člověk touto moudrostí řídí, pak nebude bláznem, ani ničím jiným, jak to často je.
zdroj: Kepler

zjentek

No… ne úplně všichni zatím dozráli. (;