Avatar uživatele
zjentek

Zdá se ještě někomu krom mě, že ve společnosti se jaksi potřely rozdíly ve vzhledu žen napříč věkem a spol. vrstvou?

Já se dostal do jakési pasti, kde ani nevím, kdy jako predátor správně útočit a kdy oběť raději obloukem obejít. Tohle je ovšem docela problém, abych pravdu řekl, protože mladší ročníky najednou nevypadají mladší a v jakémsi tom domnělém ideálu se společně s těmi hodně mladými ročníky najednou prolíbají ročníky docela starší a ty taktéž nevypadají starší. Vůbec nevím, jak bych to popsal a zda si toho někdo vůbec všímá (tak snad tu nejsou jen „elkoňové“), ale děje se to nějaký čas a začíná dosahovat jakéhosi vrcholu, jak se zdá. Nemohu zde uvádět konkrétní příklad toho „looku“ současných žen napříč generacemi, neb se mně vysmějete, ale… Mám za to, že příčinou je všeobecná globalizace, která snad neunikla nikomu, nebo snad ano??? Jenže taky to vše může být způsobeno prostým konzumem, kdy je všeho dostupnost a ženy experimentují, čímž se paradoxně stávají stejnými/sobě podobnými a do toho stejné jídlo, na př. McDonalds, kde se neliší ani skladba koření a ten jídelníček má taky své opodstatnění uvést, protože ty ženy si nejsou podobné jen vizuálně, ale také a to především I CHOVÁNÍM (což můžeme dobře pozorovat třeba u elektronické cigarety). Já bych to potřeboval vysvětlit. No protože krom globalizace a konzumu je tady ještě jedna možnost, docela nepřípustná a to, že zjentek starne a ten rozdíl UŽ PROSTĚ NEVIDÍ. Ale to je blbost, zavrhuji. To by v těle totiž musely pracovat takové mechanismy, o kterých jsem v životě neslyšel a proto se o nich vlastně neví, čili neexistují. Mechanismy, které by byly schopny popřít či potřít základní pudy, jako třeba nic méně podstatného než pud sebezáchovy, lovu, odporu/nevole… Přece není možné, aby šel chlap frekventovaným prostředím a najednou vnímal téměř všechny ženy (až na výjimky, ale to fakt jasný odpad) na první dobrou jako přitažlivé a ani mezi nimi vlastně nevnímal žádné podstatné věkové rozdíly! Ne, to nemůže být věkem, na to musí mít tělo mechanismy… 🤔🤔🤔 …Ještě mě napadá čtvrtá možnost a tou je prohlubování nějaké deviace, o které sice zatím nemám tušení, ale v organismu se pomalu schyluje k tomu, že si velice brzy někde potřesu rukou s Rokiem. Děkuju 🤨

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 466 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkone, ne, nejsou to jen spekulace.

Nový příspěvek